Світлодіодний прожектор 50 Вт Лайт IP65 з SMD LED матрицею
444,40 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціни- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: FL-50-6000-L
Відправка з 18 червня 2026+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний світлодіодний прожектор серії Лайт на 50w з температурою свічення 6500K завдяки захисту по IP65 працює на вулиці при будь-яких погодних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 620 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 72 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Відбивач, Загартоване скло |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір | 200x160x30 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Тип | LED прожектор вуличний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



