Світильник вуличний SMD NEW 50 Вт (SLQ-50-SMD-O-D)
995,90 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SLQ-50-SMD-O-D
+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вуличний 50 ватний світильник серії NEW SMD працюють у всіх погодних умовах і мають гарантію 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1050 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр кріплення | 43 мм |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 50 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення вулиць, парків |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Світловий потік | 7000 лм |
| Світловіддача | 140 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Нейтральний, Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 6.3 см |
| Діаметр | 4.3 см |
| Довжина | 39.2 см |
| Ширина | 14.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір | 392 x 147x63 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



