Ліхтар вуличний модульний SMD 100 Вт Лайт (SLM-100-SMD)
2 783,50 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SLM-100-SMD
+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Консольний модульний світильник на 100Вт серії лайт. Востребованый ліхтар для вуличного освітлення зовнішніх територій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2950 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр кріплення | 62 мм |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат ударостійкий, Полікарбонат лінзованной |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення вулиць, парків |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Світловий потік | 13000 лм |
| Світловіддача | 130 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Консольний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Нейтральний, Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Розміри | |
| Висота | 8.3 см |
| Довжина | 54.2 см |
| Ширина | 30 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритний розмір | 542x300 x83 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 783,50 ₴



