
Світильник стельовий для будинку 50W Кришталь двоярусний новий SUNLED (R-350-12S)
1 211,20 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SL-D04-S-350-50-P1
- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
Кришталь двоярусний новий SUNLED Світильник стельовий для будинку 48W
Світильник виготовлений у вигляді круглого приладу білого кольору невеликої товщини. Зовнішнє виконання сучасне і лаконічне.
Світильник має потужність 48 Вт, що рівнозначно традиційної величиною в 430 Вт зі світловим потоком 4750 лм. Світлова віддача приладу - 95 лм / Вт, індекс передачі кольору - 80 од. З використанням прогресивної технології застосування окремих лінз на світлодіодах виробникові вдалося досягти величини кута розсіювання в 180 °.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 4750 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 395 см |
| Довжина | 395 см |
| Ширина | 395 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Светоотдача | 95 Лм/Вт |
| Тип | Світильник Smart |
| Температура кольору | 3000-6500 К |
- Ціна: 1 211,20 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



