
Світильник декоративний SUNLED 36w Зоряне небо (SL-D01-S-350-36)
884,60 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SL-D01-S-350-36
- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
Стельовий світильник SUNLED 36Вт Зоряне небо
Світлодіодний накладний світильник має класичну круглу форму. Це відмінне поєднання ціни та якості, є вдалим рішенням для освітлення побутових і громадських приміщень. Підходить для освітлення спальні, залу, коридору, холів, широко використовується для освітлення офісних приміщень.
Світильник виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі.
Світильник включається миттєво і світить яскраво і рівномірно (без мерехтінь). Також в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання.
Світильник має ефект "зоряного неба", що надає йому особливу красу.
Потужність - 36W.
Світловий потік - 3420Lm.
Матеріал розсіювача - пластик.
Колір корпусу - білий (з ефектом "зоряного неба").
Ступінь захисту - IP40.
Колірна температура - 6500К (холодний білий світ).
Розмір - 390Х65 мм.
Гарантія - 2 роки.
Експлуатаційний ресурс - 50000 годин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 36 Вт |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Діаметр | 390 см |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 390 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Светоотдача | 95 Лм/Вт |
- Ціна: 884,60 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



