
Світлодіодний світильник ЖКГ накладної 12Вт круглий білий з датчиком на звук (SL-D06-M-230-12-D)
358,30 ₴
Мінімальне замовлення — 6 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SL-D06-M-230-12-D
+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світильник накладної ЖКГ SUNLED 12Вт круглий білий з датчиком на звук
Області застосування
коридори
сходові прольоти
фойє
характеристики продукту
Датчик на звук
Кут розкриття 180 °
Тип захисту: IP40
потужність 12Вт
проста установка
2 роки гарантії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 12 Вт |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 1140 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 215 см |
| Довжина | 215 см |
| Ширина | 215 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Светоотдача | 95 Лм/Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358,30 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



