
Світлодіодний світильник накладної Перлина 36Вт SUNLED (R-350-36-22S)
949,40 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SL-D05-S-350-36-D1/4
+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стельовий накладний світлодіодний світильник Перлина 36w SUNLED
Стильний світлодіодний світильник SUNLED R-350-36-22S, який є гарним і економічним рішенням для інтер'єрів побутових і громадських приміщень. Виготовлений з легких матеріалів, простий в монтажі, економічний і довговечний. Завдяки світлодіодним технології дозволяє економити 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і 85% в порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи в 50 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні і УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтінь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 36 Вт |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 3420 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 380 см |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 380 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Светоотдача | 95 Лм/Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.



