
Світлодіодний накладний світильник 24w Білий новий (R-300-24-02M)
605,80 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SL-D01-M-300-24
+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Светодиодный потолочный накладной светильник 24w Белый новый. Современный потолочный светильник отличается компактными размерами и лаконичным дизайном. Осветительный прибор предназначен для дома, офисов, холлов, коридоров и кухонь. Светильник предназначен для внутреннего освещения административно-общественных и бытовых помещений. Идеально подходит для установки на лестнице, стенах и внутри помещений. Особенности и преимущества светильника - энергосбережение и экономия на эксплуатационных расходах. Стабільна робота в умовах перепадів напруги від 85 до 265В і відсутність пульсації при роботі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SUNLED |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал, сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Потужність | 24 Вт |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 2280 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 330 см |
| Довжина | 330 см |
| Ширина | 330 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Светоотдача | 95 Лм/Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605,80 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



