1 день

Міні лед "Рухомий рядок" 640*160*25 червона
4 093,50 ₴
3 888,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: БС-640-160-К
+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодне табло "Рухомий рядок"
Світлодіодне інформаційне табло типу "Рухомий рядок", з можливістю виводити текст, міні графічні зображення. Легка у використанні, інформація на табло заливається з допомогою флешки. Програмне забезпечення для збереження інформації на флешку надається безкоштовно. флешка у подарунок.
- Розмір: 640*160*25 мм; (розміри можуть бути під замовлення);
- Колір індикації: червоний. (під замовлення синій, зелений, білий, помаранчевий);
- Управління: флешка. (під замовлення на вибір: пульт, комп'ютер, флешка, wifi +550).
- Крок світлодіодів: 10 мм;
- Датчик температури: + 230 грн.
- Кут огляду: по горизонталі ― 120 градусів, по вертикалі ― 90 градусів.
- Яскравість: 4 кандела (для вулиці);
- Термін служби: 100 тис. годин.
- Країна виробник: Україна.
- Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Електронне табло |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 110 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | На вибір одноколірний |
| Яскравість | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 888,90 ₴



