Грунтовый тротуарный светодиодный светильник Ecolend 1W AC65-265V
705,60 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ1ВТ220
Відправка з 18 травня 2026+380 (44) 229-89-36
Україна- +380 (96) 358-05-36Україна
- +370 (683) 5-14-48Литва
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний грунтовий 1 ват ТМ Ecolend.
- Дана модель світильника призначена для монтажу в грунт, асфальт.
- Робочий діапазон напруги: АС65-265В.
- Потужність: 1Ватт.
- Світловий потік: 80 Люмен.
- Колірна гама: від 2700-9000К.
- Кут розсіювання світла: 15, 30, 45, 60 градусів під замовлення.
- Розміри: діаметр 65 мм, висота: 80 мм
- Відповідає директивам і стандартам CE і RoHS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.89 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Потужність | 1 Вт |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Світловий потік | 80 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 10 років |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість в наборі | 1 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Спрямоване світло | Да |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | АС65-265В |
| Колірна гамма | одноколірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 705,60 ₴



